Vypnout reklamy

Hororová hra rozšířené reality Five Night at Freddy bude k dispozici na telefonech Android a iOS ještě na podzim tohoto roku.

Jedná se o docela strašidelnou hru, ale zároveň se velmi zajímavě ovládá. Série disponuje šesti hrami, které jsou již k dispozici na Android a iOS telefonech.

Nicméně nedávno vývojáři z Illumix integrovali do hry rozšířenou realitu a tím přináší další díl této hororové série s prvky rozšířené reality. Hra bude dostupná zase na Androidu a iOS na podzim tohoto roku a krom toho se můžete před-registrovat na stránce https://www.fnafar.com/.

Je to poprvé, co je tato hra převedena do rozšířené reality. Strach bude na každém kroku, což bylo i u původní hry bez této reality. Jednotlivé animace můžete přenést do reálného světa. Jedná se o hororovou hru, ve které musíte přežít.

Dostáváte se tak do úplně nové dimenze. Pokud však chcete speciální dodávku, tak se před-registrujte.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.