Vypnout reklamy

Zahrajte si android hororovou hru s pennywisem, který požírá děti a rád je straší. Ukončete ho, co nejrychleji to půjde. Skvělou atmosféru si užijete ve večerních hodinách.

Vyzkoušejte si sami, jaké to je si zahrát v hororu, který se odehrává na základě filmu. Bude potřeba prozkoumat celý dům s vaším hlavním hrdinou. Každých 27 let se probouzí strašlivý klaun po dlouhém spánku, aby se najedl.

Nicméně on jí jenom děti a straší je. Tentokrát Pennywise narazil na vašeho kamaráda a uzamkl ho u sebe v domě. Vaším úkolem je ho jít osvobodit, avšak není to jednoduché a jedná se o opravdové peklo.

Zlo si vždycky vyžívalo v lidském strachu. Snažte se osvobodit veškeré vězně a zabijte toto strašlivé stvoření. Hra má atmosféru hororové hry. Stačí, když si hru zahrajete v noci a uvidíte, jak hororová hra je.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.