Hra na mobil Alien: Blackout

Nemůžete si tento víkend zahrát Resident Evil 2? Tak nebuďte smutní, protože na mobilní telefon se dostává další hororová hra a to Alien: Blackout. Jedná se o příběh, který se odehrává ve vesmíru, kde žijí mimozemští nepřátele. Zahrajete si za Amanda Ripley dceru Ellen Ripley. Vše se odehrává na vesmírné stanici, kde je spousta nepřátel. […]

Hororová hra Alien: Blackout

Nemůžete si tento víkend zahrát Resident Evil 2? Tak nebuďte smutní, protože na mobilní telefon se dostává další hororová hra a to Alien: Blackout.

Jedná se o příběh, který se odehrává ve vesmíru, kde žijí mimozemští nepřátele. Zahrajete si za Amanda Ripley dceru Ellen Ripley. Vše se odehrává na vesmírné stanici, kde je spousta nepřátel.

Vaším úkolem je se pokusit ochránit sami sebe a váš tým. Před vámi je celkem 7 různých úrovní. Nicméně máte omezené zásoby. Využívejte málo z vesmírné stanice, protože moc energie bohužel nezbývá. Před vámi je holografická mapa a kamera. Vyhněte se veškerým monstrům.

K dispozici je hned několik cest, jak danou úroveň zvládnout, ale také jsou zde slepé uličky, které pro vás znamenají konec. Budete mít možnost se rozhodovat, což bude mít za následek změnu příběhu.

Aplikaci stáhnete níže