HoYoverse oznámil Honkai: Star Rail World Tour 2024 s zastávkami po celém světě

**HoYoverse** právě oznámil harmonogram svého velmi očekávaného události, Honkai: Star Rail World Tour 2024, který se bude konat mezi červencem a říjnem. Oblíbená JRPG bude představena na osobních akcích v několika…

HoYoverse oznámil Honkai: Star Rail World Tour 2024 s zastávkami po celém světě

**HoYoverse** právě oznámil harmonogram svého velmi očekávaného události, Honkai: Star Rail World Tour 2024, který se bude konat mezi červencem a říjnem. Oblíbená JRPG bude představena na osobních akcích v několika zemích. Můžete očekávat spoustu oslav, včetně **Stage Competition**, **Live Shows**, **Photo Ops** a mnohem více.

Honkai: Star Rail World Tour 2024 začne v Los Angeles v červenci, následovaný Paříží o pár dní později. Ke konci měsíce zamíříme do **Tchaj-peje** a poté na začátku srpna do **Tokya**. Později v srpnu zastaví turné na Gamescomu 2024, nakonec kulminujíc na Thailand Games Show v říjnu.

FAQ:
1. Kde se bude konat Honkai: Star Rail World Tour 2024?
– Událost se uskuteční v několika zemích, včetně Los Angeles, Paříže, Tchaj-peje, Tokya, Gamescomu 2024 a Thailand Games Show.

2. Jaké aktivity můžeme očekávat na události?
– Na akci se můžete těšit na různé oslavy, jako je **Stage Competition**, **Live Shows**, **Photo Ops** a spousta dalších aktivit.

3. Jak dlouho bude trvat Honkai: Star Rail World Tour 2024?
– Turné se bude konat mezi červencem a říjnem 2024, s různými zastávkami v jednotlivých zemích.

Takže pokud jste fanoušky Honkai Impact 3rd, nezapomeňte si zarezervovat termín pro Honkai: Star Rail World Tour 2024 a těšit se na nezapomenutelný zážitek plný her a zábavy!

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/honkai-star-rail/world-tour-2024/