Vypnout reklamy

V této akční závodní hře máte za úkol se dostat co nejdále. Dejte si velký pozor, abyste boj neprohráli. Dostávejte se neustále kupředu.

Zažijte zběsilou jízdu na různých tratích v této propracované online hře. Vše se odehrává v post-apokalyptickém světě, kde jsou dechberoucí závody s barevnými vozidly.

Hra nabízí krásné grafické zpracování. Je potřeba si vybrat své vozidla k tomu, abyste se vydali arénou kupředu. Vše to vypadá jak na fotbalovém hřišti, protože vás se budou snažit zničit ostatní hráči.

Nejedná se tedy jen o závody, ale krom toho budete také střílet a bourat do ostatních aut. Ponořte se do tohoto dynamického světa a prokažte všem své schopnosti. Hra nabízí unikátní místa, 3 herní módy, 9 skvělých vozidel na výběr a parádní fyziku.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

caRRage
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)