Hra 3D Among Us – Super Sus: Kdo je podvodník?

Připojte se k další úrovni hry 3D Among Us - Super Sus: Who is the Impostor, bezplatné mobilní hře, ve které můžete hrát s přáteli z celého světa

Připojte se k další úrovni hry 3D Among Us – Super Sus: Who is the Impostor! Tato návyková bezplatná mobilní hra nabízí jedinečný zážitek z toho, že jste Spacecrews, kteří se snaží zabránit havárii vesmírné lodi. Hráči se mohou stýkat s místními přáteli a přáteli z celého světa a bojovat proti podvodníkům, kteří chtějí zabíjet členy posádky.

Super Sus byl původně navržen jako populární online hra založená na rolích pro více hráčů, která integruje mezi námi, vlkodlaky a chobotnice. Hráči si musí dávat pozor nejen na podvodníky, ale také na neutrály, které mají své jedinečné vítězné podmínky a úkoly.

Akce v Super Sus se odehrávají na vesmírné lodi, kde jsou všichni hráči rozděleni do 3 skupin – říkáme jim zlomky. Pomocí strategie musí hráči udělat správný závěr, aby mohli říct ostatním z různých skupin. S přepracovaným 3D modelem jsme si jisti, že vás přeneseme na další úroveň hraní.

Ve hře Super Sus se můžete spojit s přáteli po celém světě. Zahrajte si klasický režim nebo vyzvěte více hráčů v Ranked! Chatujte s ostatními hráči v hlasovém chatu v reálném čase! Přežijte nebo ne, získáte přátele z vaší oblasti nebo odkudkoli na světě! Zabraňte podvodníkům v zabíjení Spacecrew. Můžete se také podělit o úžasné nápady na workshopu, kde je povoleno navrhování vlastních map a rolí!

Co je 3D Among Us – Super Sus: Who is the Impostor?

3D Among Us – Super Sus: Who is the Impostor je návyková bezplatná mobilní hra, která nabízí jedinečný zážitek z toho, že jste členy posádky Spacecrews, kteří se snaží zabránit havárii vesmírné lodi, zatímco podvodníci chtějí zabíjet členy posádky.

Jaké jsou hlavní rysy hry?

Hlavní rysy hry zahrnují unikátní role pro hráče, rozdělení hráčů do tří skupin (zlomků), přepracovaný 3D model pro vylepšený herní zážitek, klasický režim i režim Ranked, hlasový chat v reálném čase a workshop pro navrhování vlastních map a rolí.

Jaké jsou role a zlomky ve hře?

Ve hře jsou různé role, které zahrnují podvodníky, neutrály a členy posádky. Každá role má své jedinečné vítězné podmínky a úkoly. Hráči jsou také rozděleni do tří skupin zvaných zlomky, které mají různé úkoly a cíle.

Jak mohu hrát s přáteli z celého světa?

Ve hře Super Sus se můžete spojit s přáteli z celého světa prostřednictvím online hraní. Můžete si zahrát klasický režim nebo vyzvat více hráčů v režimu Ranked. Dále můžete komunikovat s ostatními hráči v reálném čase pomocí hlasového chatu.

Co je workshop a jak ho mohu využít?

Workshop je speciální část hry, kde hráči mohou sdílet své nápady a navrhovat vlastní mapy a role pro hru. Můžete se tak zapojit do tvorby nového obsahu a podílet se na rozvoji hry.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Připojte se k další úrovni hry 3D Among Us – Super Sus: Who is the Impostor, bezplatné mobilní hře, ve které můžete hrát s přáteli z celého světa