Hra Age of Origins

Age of Z Origin již není, nyní je to hra Age of Origins. Camel Games vydalo v minulosti velmi oblíbenou strategickou hru a nyní z názvu dává pryč Z. Je to i z důvodu toho, co se děje na Ukrajině, kdy Rusko má tento poznávací znak, jako znak války.

Nyní hra přichází s vylepšením v tomto post-apokalyptickém světě. Age of Origins je jinak masivní multiplayer strategická hra, kde byla na světě provedená biologická válka a následovala zombie apokalypsa. Jste velitelem města, které musí být drženo dál od těchto zombie, kteří procházejí západním světem. To je však ta jednodušší část hry.

Age of Origins je ambiciózní hrou, ve které budete stavět nové budovy ve městě, přežívat a to vše v rámci real-time strategického rozhodování. Jsou zde prvky tower defense a další. Dostaňte se do různých duelů a dominantních události a to vše se svým týmem.

Čím déle ve hře bojujete, tím více se dostáváte do mnohem krvavějších soubojů. Je tak velmi těžké věřit lidem v tomto apokalyptickém scénáři, protože je docela možné, že vás podvedou.

Age of Origins
Price: Free

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Age of Origins je hra, která se odehrává v době biologické války, kde jsou nyní zombie nepřátele.