Vypnout reklamy

Jedná se o parádní hru, ve které budete muset ovládat osobní letadlo a snažit se za každou cenu přistát na místě určení. Čelte reálným problémům.

5.9.2019

Hra na mobil Airplane flight pilot simulator

Usedněte do letadla a ovládejte opravdová osobní letadla v obrovském světě letadel. Dejte si pozor na zbytečné nehody a prolétejte světem za každých podmínek.

Staňte se profesionálním letcem. Je jedno jestli je den nebo noc. Musíte vše zvládnout za každé situace. Jsou zde možné sněhové vánice, bouře, turbulence a další reálné problémy.

Je potřeba se vypořádat s opravdu neobvyklými situacemi na palubě. Najděte způsob, když třeba vypoví motor a najděte další různé možnosti. Nezapomínejte na to získat důležitá ocenění. Hra nabízí hezké grafické zpracování, neuvěřitelné mise a hlavně realistickou fyziku.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.