Vypnout reklamy

Jedná se o zbrusu novou hru ve stylu MMORPG od vývojářů z Nexon. Hra již vyšla, takže si ji můžete na plno zahrát. Jedná se však o standardní fantasy MMORPG hru, takže moc od ní nečekejte.

Hra vás bude neustále posouvat kupředu a co je hlavní, tak musíte bojovat s nepřáteli ve dvou různých frakcí. Přežijte krvavou lázeň, která zde mezi nepřáteli probíhá.

Vytvořte si svého hrdinu

Vše začínáte tím, že si vytváříte svého hrdinu ze šesti různých tříd. Zamíříte do otevřeného světa, kde je potřeba plnit jednotlivé úkoly, bojovat s monstry a získávat vyšší úroveň.

Čím lepší postup budete mít, tak tím více zbraní, brnění a schopností získáte. Tyto doplňky drasticky zvednou vaší sílu, kterou v bojích potřebujete.

Je možnost si zahrát sám nebo s kamarády v různých kooperativních módech. Je zde možnost si vytvořit tým hráčů, kteří proti nepříteli budou postupovat společně.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.