Hra Alphadia I a II

Spojení Alphadia I a II v jedné RPG hře nabízí strhující dobrodružství s bohatým příběhem a oživenou grafikou.

Vstupte do okouzlujícího světa Alphadia, revitalizované epické fantasy RPG série, která spojuje první dva tituly, ‚Alphadia I‘ a ‚Alphadia II‘ do jediného, strhujícího dobrodružství!

Ponořte se do nádherně přepracovaného světa, kde prostřednictvím aktualizované grafiky ožívají atraktivní postavy a jejich fascinující cesta. Zažijte bohatší vyprávění se zahrnutím křížových událostí, přemosťujících příběhy I. a II. Volby učiněné v jedné hře ovlivňují odvíjející se drama ve hře druhé. Odhalte nepolapitelný skutečný konec Alphadia II dobytím obou titulů a splněním specifických podmínek. Kromě toho se ponořte do pokladnice odměn, včetně katalogu nepřátel a různých dalších vzrušujících doplňků.

Alphadia I Vydejte se na působivou cestu soustředěnou kolem „energie“, mystické síly využité z životní energie. Poté, co bouřlivý konflikt známý jako válka Energi zanechá lidstvo v šoku, zdá se, že po stoleté rekonstrukci byl obnoven mír. Vyhlášení války Schwarzschildovu říši však znovu uvrhne svět do chaosu. Z pohraničního města Heiland se odvíjí nový příběh o odolnosti a naději.

Alphadia II Uplynula dvě století od doby, kdy krize Energi zmařila ambice impéria a zachránila svět před zničením. Přesto životní energie světa ubývá, což ohrožuje jeho samotnou existenci. Enah, hrdinská postava, zakládá Energi Guild, aby bojovala proti tomuto zlověstnému úpadku. Ačkoli úsilí Gildy zpočátku přináší stabilitu, ve stínu se rýsuje oživení ambicí souvisejících s energií, což signalizuje novou vlnu výzev a dobrodružství.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Spojení Alphadia I a II v jedné RPG hře nabízí strhující dobrodružství s bohatým příběhem a oživenou grafikou.