Hra Amazing Copter

Nový pohled na arkádové střílečky s Úžasným vrtulníkem. Dotykové ovládání a skinů sbírání.

Od dob R-Type a podobných arkádových stříleček, které byly téměř výhradně o ovládání joystickem a neustálém mačkání tlačítek, ušel tento žánr dlouhou cestu. Nejnovější přírůstek od indie vývojáře Gammes, hra Úžasný vrtulník (Amazing Copter), na první pohled připomíná tyto klasické arkádové hry svými nostalgickými pixel-artovými grafikami a chiptune hudbou. Přesto však demonstruje desetiletí rafinace designu her.

Milovníci mobilních arkádových her v ní najdou několik různých vlivů, včetně přívětivého dotykového ovládání inspirovaného hrou Flappy Bird a mechaniky odemykání skinů známé z Crossy Road. Pokud jste nikdy nehráli Flappy Bird nebo ještě starší Whale Trail, zde je vysvětlení, jak funguje toto přívětivé dotykové ovládání.

Pokud na obrazovce držíte prst, váš malý vrtulník se vznáší vzduchem. Když prst zvednete, začne klesat.

To je v podstatě vše, co potřebujete vědět—kromě toho, že směrem k vám letí různé projektily a jejich vyhýbání je díky záludné fyzice hry těžší, než by se mohlo zdát.

Hlavním cílem v Úžasném vrtulníku, kromě přežití, je sbírání mincí, které můžete utratit za různé skiny vrtulníků. Pokud máte rádi hry na sbírání, Úžasný vrtulník vás chytne a nepustí.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
3.7

Popis

Nový pohled na arkádové střílečky s Úžasným vrtulníkem. Dotykové ovládání a skinů sbírání.