Vypnout reklamy

Pohybujte se přes bitevní pole, skrývejte se za různými budovami a dalšími věcmi, protože strategický pohyb je velmi důležitý. Snažte se zneškodnit dostatek nepřátel. Připravte se na dynamické souboje, které nikdy nejsou jednotvárné a vždy vás něčím novým překvapí. K dispozici máte odstřelovací zbraň, rotační kulomet a další zbraně. Vyžívejte k tomu všemu svou malou mapu, abyste našli […]

7.7.2018

Hra na mobil American block sniper survival

Pohybujte se přes bitevní pole, skrývejte se za různými budovami a dalšími věcmi, protože strategický pohyb je velmi důležitý. Snažte se zneškodnit dostatek nepřátel.

Připravte se na dynamické souboje, které nikdy nejsou jednotvárné a vždy vás něčím novým překvapí. K dispozici máte odstřelovací zbraň, rotační kulomet a další zbraně. Vyžívejte k tomu všemu svou malou mapu, abyste našli cestu k nepříteli.

Zaměřte co nejpřesněji, aby vás protihráč nedostal a vystřelte. Po cestě si posbírejte lékarníčky a využijte je jako výhodu, protože ani po postřelení s minimem životů nemusíte zemřít a to může být pro nepřítele, který si na vás zasedl, docela iritující.

Hra nabízí hezké grafické zpracování ve stylu Minecraftu a se spoustou zbraní. Nezapomínejte na to, že je zde spoustu míst, takže se nudit dlouho nebudete. Ovládání je za pomocí joysticku na obrazovce a jiných interaktivních tlačítek.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.