Hra An Elmwood Trail

Zahrajte si An Elmwood Trail, textové RPG pro iOS a Android od nezávislého studia. Vyřešte podivný případ zmizelé dívky a prozkoumejte fascinující příběh s náročnými hádankami a realistickou simulací nalezeného telefonu.

Techyonic oficiálně oznámila vydání hry An Elmwood Trail, textového RPG od nezávislého studia pro iOS a Android. Interaktivní titul dává hráčům za úkol pokusit se vyřešit podivný případ zmizelé dívky jménem Zoey, přičemž se musí vypořádat s náročnými hádankami a cestou se ponořit do zajímavého příběhu.

Ve hře An Elmwood Trail se hráči vžijí do role detektiva v městečku Riverstone, kterému s rozlousknutím případu pomůže prvek „nalezeného telefonu„. Hra nabízí realistickou simulaci telefonu zmizelé dívky, stejně jako osobitý výtvarný styl, hlasové dialogy a hlavolamy.

Hráči přijdou záhadě na kloub tím, že budou komunikovat s lidmi a sbírat indicie o tom, kde se teenagerka nachází, a zároveň se budou snažit poskládat části příběhu tak, aby dospěli k ucelenému závěru. Samozřejmě se nemůžete vždy spolehnout na vše, co člověk řekne, takže je na vás, abyste zjistili, komu můžete věřit.

Studio tvoří tři studenti bez předchozích zkušeností s vývojem her a titul byl dokončen za rok a půl uprostřed práce a studia.

Co je An Elmwood Trail?

An Elmwood Trail je textové RPG vyvinuté nezávislým studiem, ve kterém se hráči vžijí do role detektiva a pokusí se vyřešit případ zmizelé dívky jménem Zoey. Hra obsahuje náročné hádanky, realistickou simulaci nalezeného telefonu a fascinující příběh.

Na jakých platformách je hra dostupná?

Hra An Elmwood Trail je dostupná na platformách iOS a Android.

Jaký je hlavní cíl hry?

Hlavním cílem hry je vyřešit záhadu zmizelé dívky Zoey tím, že hráči budou komunikovat s lidmi, sbírat indicie a poskládat části příběhu, aby dospěli k ucelenému závěru.

Jakým způsobem hráči mohou vyřešit záhadu?

Hráči mohou vyřešit záhadu tím, že budou komunikovat s postavami ve hře, sbírat indicie a řešit hádanky. Budou muset také rozpoznat, komu mohou věřit, protože ne vše, co postavy ve hře řeknou, je pravdivé.

Kdo vytvořil hru An Elmwood Trail?

Hru An Elmwood Trail vytvořilo nezávislé studio složené ze tří studentů, kteří neměli předchozí zkušenosti s vývojem her. Hra byla dokončena za rok a půl uprostřed jejich práce a studia.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.7

Popis

Zahrajte si An Elmwood Trail, textové RPG pro iOS a Android od nezávislého studia. Vyřešte podivný případ zmizelé dívky a prozkoumejte fascinující příběh s náročnými hádankami a realistickou simulací nalezeného telefonu.