Hra Angry Birds Remaster

Angry Birds, které známe již asi 10 let, tak dostává nový remaster. Opětovně dochází k vydání remasterované verze této hry. Je to skvělá zpráva se opětovně vrátit zpátky do dob, kdy tato hra frčela.

Hra Angry Birds vyšla v roce 2010 a nyní dostává remasterovanou verzi jak se říká staré dobré klasiky. Vychází jak na iOS, tak i na Android. Dalo by se říct, že v té době, kdy se rozmáhaly tablety, chytré telefony, tak zrovna tato hra se do tohoto vývoje hodila a byla jednou z takových her, které byly kvalitní a to po boku her jako je Fruit Ninja nebo Pocket God. Tyto dvě hry se však časem ztratily a už se dále nerozvíjely, tak Angry Birds se dočkalo i filmové adaptace.

Do hry Angry Birds bylo přidáno nespočet obsahu. Do hry se časem přidávaly celé nové úrovně a již nyní nabízí přes 390 výzev. Zároveň je docela možné, že se od Rovio dočkáme dalších starších her, jako je třeba Angry Birds Space. Pokud tedy zažíváte nostalgií, tak Angry Birds v remasterované verzi, je naprosto skvělá a vedle nešlápnete.

Rovio Classics: AB
Price: CZK 23.99

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Zahrajte si starou dobrou klasiku v remasterované verzi, která jak jinak, tak obdržela high-res textury. Zahrát si ji tak můžete na svých telefonech v plné parádě.