Ark: Survival Evolved přichází na Android a iOS a to 14. června

Vývojářské studio Wildcard právě oznámilo Ark: Survival Evolved, které má být dostupné na App a Google Play Store a to 14. června. Není to žádné překvapení. Hra přichází na Android a iOS. Ark je jedna z her, kde budete muset přežít ať se děje cokoliv. V této hře budete dominovat s dinosaury. Zahrajte si s […]

Ark: Survival Evolved

Vývojářské studio Wildcard právě oznámilo Ark: Survival Evolved, které má být dostupné na App a Google Play Store a to 14. června. Není to žádné překvapení. Hra přichází na Android a iOS.

Ark je jedna z her, kde budete muset přežít ať se děje cokoliv. V této hře budete dominovat s dinosaury. Zahrajte si s dinosaury, vytvářejte si zbraně, oblečení a další věci. Nezapomínejte se neustále vylepšovat. Hra disponuje i samotnými RPG prvky, takže hráči RPG her si přijdou na své.

Máte možnost hrát buď to sami nebo s 50 ostatními hráči.

Očekávejte nádherný svět. Hra je navíc naprosto zdarma, takže nemusíte utratit ani korunu. Nicméně je tady jedna věc a to je předplatné, které funguje na všech serverech. Právě toto předplatné zrychlí sběr zkušenostních bodů a to až dvakrát, navíc odstraní veškeré reklamy a rezervují se pro vás sloty na serverech a nemusíte tak na nic čekat.