Vypnout reklamy

Hra Armor Age

Jedná se o real-time strategií, kde bude zapotřebí získat své území, získat silná vozidla a vybojovat si respekt. Je zde k dispozici kampaň,

Jedná se o bojovou real-time strategií, kde budete bojovat s tanky z 20. století. Vezměte velení své skupiny do vlastních rukou a veďte celou řadu bojových operací.

Vyberte si až pět tanků pro váš tým. Je zde k dispozici velký počet bojových vozidel, které znáte ze skutečného světa a každý člověk, každý stroj v této hře má sehrát svou roli na bojišti.

Nechybí ani osobní hangár, kde můžete mít své věci. Vyzvěte ostatní hráče do bitvy v režimu PvP a vyzkoušejte si různé taktiky. Je docela možné, že z počátku budete velmi umírat, ale věříme, že se vám to podaří.

Hra má naprosto realistické souboje, historicky přesné bojové vozidla podle zemí a řadu taktických situací, se kterými se musíte vypořádat.

Hru si navíc už stáhlo přes milión lidí a hra není ani moc násilnická a je doporučována od 7 let. S hrou si poradí i starší mobilní telefony.

Armor Age: WW2 tank strategy
Armor Age: WW2 tank strategy

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Jedná se o real-time strategií, kde bude zapotřebí získat své území, získat silná vozidla a vybojovat si respekt. Je zde k dispozici kampaň, kde jsou vyobrazeny armádní vozidla podle reálu.