Vypnout reklamy

Hra Atlas Fury

Zažijte mezihvězdné dobrodružství s Atlas Fury od Excerion Sun. Retro arkáda nové generace!

Společnost Excerion Sun oficiálně oznámila spuštění hry Atlas Fury, která hráče zve na mezihvězdnou cestu, během níž budou moci projevit svůj galaktický hněv proti vetřelcům ve vesmíru. Tento titul, inspirovaný retro hrami, vzdává hold klasickým arkádovým střílečkám svými okouzlujícími pixelovými vizuály, ale zároveň modernizuje staroškolskou atmosféru pomocí aktualizovaného ovládání a mechanik.

V Atlas Fury se můžete těšit na hektický zážitek z bullet hell prostředí přes deset ručně vytvořených úrovní, které se postupně stávají obtížnějšími. Každá fáze vás postaví před test vašich přežitelnostních dovedností a rychlých reflexů – dokážete eliminovat hordy mimozemšťanů, kteří na vás útočí ze všech stran, během pětiminutového časového limitu? Když přijde na lámání chleba, můžete zvolit způsobit chaos s vaší SURGE sílou, která vám na omezenou dobu poskytne nesmrtelnost a zdvojnásobí vaše skóre za zabití! Hra také nabízí pět nekonečných úrovní pro ty nejodvážnější hráče.

Navíc si můžete vybrat z 19 lodí, každá s vlastním specifickým arzenálem, společně se šesti Speciálními Zbraněmi, s nimiž si můžete pohrát. Můžete se také pokusit získat 21 Úspěchů ve hře pro konečné právo chlubit se.

Aplikaci stáhnete níže

Atlas Fury: Space Arcade Game

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Zažijte mezihvězdné dobrodružství s Atlas Fury od Excerion Sun. Retro arkáda nové generace!