Vypnout reklamy

Android hra Baldur’s Gate II bude opět zpátky na Google obchodě. Po problémech se smlůvními podmínkami Google se hra opět objeví zpátky.

8.7.2019

Hra na mobil Baldur’s Gate II během několika týdnu

Vývojáři Beamdog vydali prohlášení ohledně nové hry Baldur Gate II a Icewind Dale, které záhadným způsobem zmizely z Google obchodu. Nicméně můžeme očekávat jejich návrat.

Již to nebude dlouhé čekání. Obě hry s Infinity enginem se vrátí do Google obchodu již během několika týdnů.

Co se však stalo?

Hra jednoduše nevyhovovala novým podmínkám Google obchodu, což se bohužel stává, pokud je hra v Google obchodě nějakou dobu. Krom toho byl problém i s oznamovací funkcí chyb ve hře.

Předtím měla firma Beamdog sledování jakéhokoliv nahlášení chyby přímo ve hře, ale smluvní podmínky Google se změnili a na základě toho Google odstranil hru z Google obchodu.

Beamdog tedy software odstranil, nicméně problémem je tady další. Google opět změnil podmínky a chce, aby hry a další aplikace byly pouze vygenerované přes Android Studio.

Firma tak musela ujít dlouhou cestu, aby mohla hru znovu vydat. Dobrá zpráva je, že je zde nově podpora Infinity Engine s podporou 64-bit a API úroveň 26. Což je další důvod, protože Google ukončí podporu 32-bit her velmi brzy.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.