Hra BattleRise: Kingdom of Champions

Vstupte do arény a bojujte v PVP bitvách s ikonickými šampiony z různých frakcí. Naučte se využívat jejich dovednosti a schopnosti.

Jde o sběratelskou hru, kde budete za pomocí jednotlivých tahů se snažit o poutavý příběh s nekonečnými dungeony. Jste ve světě, kde se objevuje nesmírná mocná bytost a kde najdete nejrůznější noshledy.

Hra tak nabízí opravdu spoustu dobrodružství, kde je však také plno zla. Setkávejte se s dalšími šampióny v této aréně a vytvářejte nové artefakty. Vyhledávejte legendární kořist a další bonusy. Každý krok, který učiníte, tak způsobí změnu výsledku. Začnou se objevovat nové hlubiny a tradice.

ARÉNA

Střette se s ostatními v strhujících synchronních PVP bitvách za jediným účelem – chuť vítězství! Vstupte do nejvelkolepější arény ze všech a dejte vědět svému jménu mezi ostatní hráče.

ŠAMPIONI

Spojte se a povstaňte se šampiony ze široké škály ikonických prostředí. Vyberte si z řady impozantních frakcí, jako jsou posvěcení Seraphim, Verdant Offspring a Void Lords. Prozkoumejte desítky šampionů přinášejících jedinečné dovednosti a příběhy. Časem je plánováno mnoho dalších šampionů.

Každý šampion přináší na stůl něco jiného. Je na vás, abyste se naučili, co každý z nich umí nejlépe, a našli způsoby, jak optimálně skloubit jejich dovednosti a schopnosti. Mnoho šampionů má vestavěnou vzájemnou synergii, což jim umožňuje bezproblémově spolupracovat jako tým.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Vstupte do arény a bojujte v PVP bitvách s ikonickými šampiony z různých frakcí. Naučte se využívat jejich dovednosti a schopnosti.