Vypnout reklamy

Překonejte krvežíznivé zombie nepřátele a zneškodněte veškerá monstra. Pro vás to znamená popadnout moderní zbraně a bojovat o svůj holý život, což není někdy úplně jednoduché.

Snažte se přežít v této zombie apokalypse v dynamické android hře. Utíkejte neustále kupředu a dejte si pozor, aby se zombie nedostalo příliš blízko k vám. Sestřelte veškeré nepřátele a udělejte vše proto, abyste získali odstřelovací pistoli a další jiné silné zbraně.

Je potřeba věřit svým reflexům, což není tak jednoduché a mířit opravdu přesně. No na mobilním telefonu se to docela těžko dělá. Avšak pokud zombie trefíte na co nejméně výstřelu, tak tím lépe pro vás.

Časem si vylepšete své oblečení nebo objevte nová místa. Hra disponuje celkem slušnou grafikou i ozvučením. K dispozici máte opravdu velký arzenál zbraní a spousta různých herních módů.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Behind Zombie Lines
Price: Free+

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.