Hra Bike Unchained 3 je nyní dostupná na Androidu a iOS

Red Bull Media House nedávno spustil svůj dlouho očekávaný titul Bike Unchained 3, nejnovější díl ve světě závodů v terénu. Tato hra na mobilní zařízení s real-time multiplayer PvP slibuje vzrušující…

Hra Bike Unchained 3 je nyní dostupná na Androidu a iOS

Red Bull Media House nedávno spustil svůj dlouho očekávaný titul Bike Unchained 3, nejnovější díl ve světě závodů v terénu. Tato hra na mobilní zařízení s real-time multiplayer PvP slibuje vzrušující cestu do světa závodů na horských kolech, kde se jezdci z celého světa sejdou pro ultimátní závodní zážitek.

V Bike Unchained 3 se ponoříte do světa vzrušujících závodů na horském kole, kde vás čekají rychlé sjezdy a ohromující skoky. Soutěžte proti nejlepším jezdcům po celém světě a usilujte o titul MTB legendy. Ať už zdoláváte sjezdy nebo ovládáte smělé skoky, hora vám pomůže propustit vašeho vnitřního dobrodruha a zdolat každou stezku.

Pro více informací si přečtěte originální článek zde.

FAQ:
1. Jaké jsou dostupné herní módy v Bike Unchained 3?
V Bike Unchained 3 si můžete užít různé herní módy jako například PvP závody v reálném čase, vyzyvatelské mise nebo individuální trénink.

2. Jak mohu zlepšit své herní dovednosti v Bike Unchained 3?
Pro zlepšení svých dovedností můžete trénovat na různých tratích, soutěžit proti ostatním hráčům a postupně odemykat nové úrovně a vybavení pro vaše kolo.

3. Je možné hrát Bike Unchained 3 offline?
Bohužel, Bike Unchained 3 je online multiplayer hra, která vyžaduje připojení k internetu pro hraní.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/bike-unchained-3/official-launch-android-ios/