Vypnout reklamy

Jedná se o strategickou hru, ve které budete stavět veškeré věže. Tato hra je téměř zdarma za pár korun. Jedná se o prázdninový prodej, takže se může stát, že brzy již bude zase dražší. Hra obdržela novou aktualizaci, kde je i nový hrdina Ezill a nový závodní mód. To je další důvod, proč si tuto […]

25.12.2018

Hra na mobil Bloons TD 6 jen za pár korun

Jedná se o strategickou hru, ve které budete stavět veškeré věže. Tato hra je téměř zdarma za pár korun. Jedná se o prázdninový prodej, takže se může stát, že brzy již bude zase dražší.

Hra obdržela novou aktualizaci, kde je i nový hrdina Ezill a nový závodní mód. To je další důvod, proč si tuto hru stáhnout. V případě, pokud jste hru v minulosti nehráli, protože byla například drahá, tak teď si ji můžete stáhnout. K dispozici má 20 skvělých map, 19 nových věží a spousta vylepšení.

Zdroj

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Bloons TD 6
Price: CZK 129.99+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.