Vypnout reklamy

Hra na mobil – Blue Angels – Aerobatic SIM [9.3/10]

Staňte se součásti akrobatického týmu se svými modrými anděly, kteří jsou pod licencí U.S. Navy! Budete létat stylem křídlo na křídlo se svým partnerem. Je tady spoustu manévru, které budete provádět. Co ve hře Blue Angels Aerobatic SIM očekávat? Získávejte medaile, dostávejte se na vyšší úroveň a dejte si pozor, abyste se neoddělili příliš od […]

Blue Angels Aerobatic SIM

Staňte se součásti akrobatického týmu se svými modrými anděly, kteří jsou pod licencí U.S. Navy! Budete létat stylem křídlo na křídlo se svým partnerem. Je tady spoustu manévru, které budete provádět.

Co ve hře Blue Angels Aerobatic SIM očekávat?

Získávejte medaile, dostávejte se na vyšší úroveň a dejte si pozor, abyste se neoddělili příliš od své formace. Jsou tady tři herní módy, ve kterých budete hrát. Jsou to módy letecké přehlídky, kde budete dělat různé přelety, poté adaptivní mód, kde si vytvoříte sami svou formaci nebo speciální mise.

3D grafické zpracování je průměrné, ale díky tomu hru rozjedou i slabší mobilní telefony. Je zde celosvětové hodnocení, takže se můžete podívat i na to, jak se ostatním hráčům ve světě dařilo.

Aplikaci stáhnete níže

Blue Angels: Aerobatic Flight

 

 • 9/10
  Grafika - 9/10
 • 9.5/10
  Zábava - 9.5/10
 • 9/10
  Hratelnost - 9/10
 • 9.8/10
  Optimalizace - 9.8/10
9.3/10
Sending
User Review
0 (0 votes)