Vypnout reklamy

Hra BodyQuest: Anatomy for kids

Jedná se o vzdělávací hru, která je určená pro děti od 6 let. Díky této hře se děti lépe naučí více o svém těle. Nevýhodou může být, že je hra v angličtině, ale zase na druhou stranu dítě se tak lépe naučí cizí jazyk a zároveň začne poznávat tělo a jeho systém fungování.

Záhadný virus, který se po světě šíří ohrožuje lidstvo a váš nejlepší kamarád Finn je prvním pacientem, který se infikoval. Nicméně nic není ztraceno a mladý tým vědců veden Maxem, Jin, Lia a Zev jsou tady, aby pomohli. K tomu využívají veškeré nano technologie k tomu, aby dokázali bojovat s tímto virusem, který ničí orgány Finna.

Zachraňte mu život a zároveň celé lidstvo. Pohybujete se nanoskatem po lidském těle, abyste Finna zachránili a nezapomínejte, že právě vy musíte Finna vyléčit. Vyřešte tak veškeré vědecké hádanky a výzvy, které v tomto světě nejlepšího přítele jsou. Hra disponuje přes 25 různých zábavných úrovní.

Nevýhodou může být i to, že je hra placená, ale na druhou stranu to vyvažuje vzdělávací informace, které hra obsahuje.

BodyQuest: Anatomy for kids
Price: CZK 99.99

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Summary

Skvělá vzdělávací hra, která je určená pro děti od 6 let. Je v angličtině a je placená. Nicméně děti se naučí více o fungování těla a to zábavnou formou.