Vypnout reklamy

Hra Boom Beach: Frontlines končí

Boom Beach: Frontlines je hra, která měla famózní prvotní nástup a byla v TOP výběru her, které hráči chtěli. Nicméně to se změnilo.

Space Ape Games vydalo tak trochu šokující prohlášení a celkem i potichu, že se to nikdo nedozvěděl. Strategická hra pro více hráčů a to Boom Beach: Frontlines končí. Právě 16. ledna 2023 vypnou vývojáři servery.

Hra byla na světě asi jeden rok a z počátku byla hra i docela populární. Z počátku obdrželi přes milión před-registrací a byli na nejvyšších místech v žebříčku, ale ani to nestačilo pro to, aby přežili alespoň 1 rok. Supercell neustále vydávalo nové aktualizace a přidávali nový obsah. Nicméně u hráčů se tento obsah nedočkal pozitivního ohlasu.

Nakonec došlo i na kompletní předělání, přidání nových funkcí, rebalancování hratelnosti. Stále však se nepodařilo do hry dostat více hráčů. Vývojáři proto museli oznámit, že vývoj hry končí. Poděkovali za dosavadní zájem o hru.

Již od prosince nefungují in-app platby, takže si hráči nic nezakoupili a následně poslední sezóna hry byla zcela zdarma.

Na této hře jde jasně vidět, že ani prvotní zájem o hru, který byl obrovský, tak nemusí znamenat, že o ní bude zájem dlouhodobě.