Hra Boomerang RPG

Předregistrujte se na Boomerang RPG a přidejte se k Dude v jeho novém dobrodružství s bumerangy!

Boomerang RPG: Pozor, Dude! je nyní otevřen pro předregistrace. Dude se vrací do akce a přináší svůj charakteristický humor z Missile Dude RPG i do této nové hry. Hra slibuje být skvělým dobrodružstvím s dynamickými přechody mezi scénami a akcí nabitémi momenty! Pokud jste nováčkem v sérii Dude, tak neváhejte a přidejte se, než se předregistrujete na Boomerang RPG!

Pozor, Dude! SuperPlanet uvádí tuto hru na mobilní zařízení. V této hře uvidíte Dude a jeho důvěryhodný bumerang, jak společně čelí vážným výzvám. S Mistrem Nyan jako vaším průvodcem budete sbírat a vylepšovat různé bumerangy pro epické bitvy proti démonům.

Seznamte se se čtyřmi úžasnými bumerangy: Rotující, Pronikavý, Elastický a Klon. Elastický Bumerang je opravdovým průlomem, pokud jde o likvidaci více nepřátel najednou. Boomerang RPG vás vrhne přímo do akce s okázalými ukazateli poškození a vtipnými jednořádky Dude.

Opravdové vzrušení začíná, když ty bumerangy začnou vypouštět elementární útoky, což dodává bojům nový rozměr. Takže se ponořte do světa Dude, plného smíchu a vzrušení, a lovu démonů. Pokud jste hráli Missile Dude, můžete očekávat podobný zážitek, ale jen lepší! Na závěr se podívejte na zábavnou a vtipnou hru níže!

Aplikaci stáhnete níže

Boomerang RPG

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4

Popis

Předregistrujte se na Boomerang RPG a přidejte se k Dude v jeho novém dobrodružství s bumerangy!