Vypnout reklamy

Hra na mobil BOS: Battle of survival

Bojujte v obrovských arénách a pokuste se udělat vše pro své vítězství. Prozkoumávejte jednotlivá místa, najděte zbraně a pokuste se udělat vše pro své vítězství. Obrovské herní území Vaším hlavním úkolem je přežít 10 minut v těchto soubojích. Zneškodněte co nejvíce nepřátel, abyste získali své skóre. Je potřeba získat vysoce kvalitní zbraně a to co […]

BOS: Battle of survival

Bojujte v obrovských arénách a pokuste se udělat vše pro své vítězství. Prozkoumávejte jednotlivá místa, najděte zbraně a pokuste se udělat vše pro své vítězství.

Obrovské herní území

Vaším hlavním úkolem je přežít 10 minut v těchto soubojích. Zneškodněte co nejvíce nepřátel, abyste získali své skóre. Je potřeba získat vysoce kvalitní zbraně a to co nejrychleji to bude možné. Po celé aréně jsou různá skrytá místa se zbraněmi, které jsou zapomenuty v opuštěných budovách.

BOS : Battle Of Survival

BOS : Battle Of Survival

Dejte se do práce s ostatními hráči

Najděte nové kamarády a cestujte skrz celičký svět. Spřátelte se se svým týmem a komunikujte přes chat.  Hra navíc nabízí dynamické střídaní dne a nocí

BOS : Battle Of Survival

BOS : Battle Of Survival

Najděte si své kamarády a udělejte pořádný rozruch na celém území. Není to vůbec jednoduchá záležitost, takže dělejte vše, co je ve vašich silách, abyste vůbec přežili.

Video ze hry

https://www.youtube.com/watch?v=bhr7fzkFcCU

The app was not found in the store. 🙁

Recenze hry
  • 98%
    Grafika - 98%
  • 96%
    Zábava - 96%
  • 97%
    Hratelnost - 97%
97%