Vypnout reklamy

Hra na mobil Brake to die

Vydáno dne: 17.3.2018

Projíždějte rušnými ulicemi města, těžkými částmi na dálnicích a náročným terénem. Projíždět budete neuvěřitelnou rychlostí. Pokuste se nevybourat a dojet v pořádku na své místo. Nicméně je potřeba dát plný plyn, protože bez toho to nepůjde. Zapomeňte na to, že auto má brzdy. Dostávejte se neustále kupředu a vyhněte se dalším automobilům, stromům nebo signalizačnímu znamení. Na cestě bude spousta překážek, takže […]

Projíždějte rušnými ulicemi města, těžkými částmi na dálnicích a náročným terénem. Projíždět budete neuvěřitelnou rychlostí. Pokuste se nevybourat a dojet v pořádku na své místo. Nicméně je potřeba dát plný plyn, protože bez toho to nepůjde. Zapomeňte na to, že auto má brzdy.

Dostávejte se neustále kupředu a vyhněte se dalším automobilům, stromům nebo signalizačnímu znamení. Na cestě bude spousta překážek, takže to nebude vůbec jednoduché. Nakupujte vylepšujte své automobily. K dispozici je tady přes 60 automobilů na nejrůznějších místech.

Video ze hry

Výhodou této hry je právě možnost se vylepšovat. Gamesa disponuje kresleným grafickým zpracováním. Je potřeba najít způsob, jak se vyloženě prodrat přes automobily. Pokud budete příliš zničení, tak vybouchnete a v takové situaci by to pro vás znamenalo konec hry.

Časem si vyberte nové automobily. Nechybí perfektní sporťáky, náklaďáky nebo čtyřkolky. Využijte je podle svých schopností.

Brake To Die
Price: Free+

[wp-review]

Buroň Tomáš