Vypnout reklamy

Nová android hra Brave Blades s otevřeným světem, se spousty hrdinů a skvělou grafikou je k dispozici právě teď. Zahrajte si s kamarády.

Vše se odehrává v otevřeném světě, kde je spousta funkcí MMORPG her. Vyberte si svého bojovníka předtím, než vstoupíte na toto obrovské území.

K dispozici máte třeba barbary, lovce, kouzelníky, paladiny. Každý z nich má své unikátní schopnosti. Začněte své dobrodružství a nezapomínejte, že ve hře si můžete přepnout na vyšší kvalitu zobrazení.

Dále hra nabízí realistický 3D svět. Nechybí ani 11 skvělých míst, kde se všechno bude odehrávat. Snažte se za každou cenu zvítězit v bojích. Je zde spousta možností. Budete tady mít třeba i týmové souboje, kde si s kamarády vydáte na RAID, abyste získali více zkušenostních bodů.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.