Vypnout reklamy

Hra BraveNine Story

Skvělá hra s příběhem a krásnými postavičkami. Hra má svůj příběh, který je potřeba dokončit a kromě příběhu je tady také mód PvP.

NEOWIZ oficiálně oznámil hru BraveNine Story, což je vizuální novela ve stylu RPG karetní hry a tahové strategie ve světě Brave Nine. Obsahuje veškeré funkce a základní elementy, které fanoušci mají na této sérií velmi rádi.

Ve hře BraveNine Story se hráči podívají na samotné charaktery, kteří mohou být vašimi přáteli. Herní módy v této hře je klasický příběh, ale i PvP Arény, kde se hráči ponoří zcela do vyprávění každé postavy ve hře.

Hra nabízí pěkné postavy a zažijete neobyčejné dobrodružství. Mladému muži se v této hře rozpadl život a to kvůli otcové vzpouře. Hra má tahový bojový systém, kdy musíte dopředu vědět, jak zaútočíte a následně tento útok nejde měnit. Je zajímavé, že si někteří hráči stěžují právě na to, že nemohou svůj útok v průběhu změnit.

BraveNine Story
BraveNine Story

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Skvělá hra s příběhem a krásnými postavičkami. Hra má svůj příběh, který je potřeba dokončit a kromě příběhu je tady také mód PvP. Pojďme se na něho podívat.