Hra Bug Heroes

Prozkoumejte nový rozměr tower defense ve hře Bug Heroes od Foursaken s RPG prvky a bojem v obyčejné čtvrti.

Foursaken, tvůrci populárních her jako Adventure Company, Block Fortress a War Tortoise 2, jsou známí svým osobitým a detailním vizuálním stylem. Nyní se chystají uvést na trh novou hru na Google Play, která rozšiřuje jejich portfolio. Bug Heroes: Tower Defense není jen další hrou v žánru tower defense. Je to brutální válka, odehrávající se v obyčejné čtvrti, ale ve velmi malém měřítku.

Ve hře jste postaveni do role velitele, kde spolu s vašimi vojáky a výběrem z deseti potenciálních broučích hrdinů musíte odrazit vlny útočníků a nárokovat si svůj kousek domu nebo zahrady. Hra nabízí unikátní spojení tradičního tower defense s aktivním bojem, kde můžete převzít přímou kontrolu nad jedním z hrdinů.

Každý z hrdinů vyžaduje odlišný styl hry, přizpůsobený jeho silným stránkám. Pavoučí zabiják vyžaduje lstivost, zatímco červ expert na demolice je zaměřený na přímý boj. Tato rozmanitost se odráží i v progresi hry, která nabízí RPG prvky jako úrovně, vybavení a možnost vylepšení.

Bug Heroes: Tower Defense je určena pro jednoho hráče a zahrnuje rozsáhlou příběhovou kampaň. Hráči se mohou těšit na prozkoumávání okolí a…

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Prozkoumejte nový rozměr tower defense ve hře Bug Heroes od Foursaken s RPG prvky a bojem v obyčejné čtvrti.