Vypnout reklamy

Hra Build Roads

Vydáno dne: 23.9.2020

Skvělá android hra Build Roads ke stažení zdarma. Opravujte silnice, budujte zcela novou infrastrukturu a vydělávejte peníze.

Městečko je ve velkém problému. Cesty jsou v naprosto dezolátním stavu a provoz na silnicích nepolevuje. Starosta města proto musel vyslat na cesty dělníky.

Ti se mají postarat o to, aby byla cesta jako nová. Zároveň využijte možnosti k tomu, abyste svou firmu vylepšili a následně získávali více peněz.

Jedná se o celkem jednoduchý simulátor. Snažte se získat materiál a použít ho na výrobu asfaltu. Vybudujte také zcela novou infrastrukturu, jako jsou mosty, přístavy nebo železniční koleje.

Build Roads
Price: Free+
Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Among Us
Hra na mobil Among Us

Jedná se o populární PC hru, ve které musíte připravit vesmírnou loď na odlet, ale jeden z vašeho týmu je Přečíst si více

Hra na mobil Will Hero
Willhero

Zajímavá online hra na mobil, kde hrajete za rytíře, který musí vysvobodit svou princeznu. Není to vůbec jednoduchá záležitost.

Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate
Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate

Nová android hra, která se odehrává v několika různých dungeonech. Ty jsou generované automaticky. Vydejte se do souboje se svým Přečíst si více

Hra na mobil Real Commando Secret Mission
Hra na mobil Real Commando Secret Mission

Skvělá android hra Real Commando Secret Mission ke stažení. Zahrajte si skvělou hru i v offline módu a zneškodněte své Přečíst si více