Vypnout reklamy

Stáhněte si novou android hru na mobilní telefon, ve které musíte spolupracovat se svým týmem a ničit ostatní. Získáváte ohodnocení a otevírají se vám další možnosti.

Vtrhněte se svým týmem na různá stanoviska a bojujte po celém světě s ostatními hráči. Vycvičte se, získejte schopnosti a staňte se tím nejlepším bojovníkem na světě.

V celé hře je pak potřeba vybudovat si skvělou strategií, ve které musíte ukázat, že máte na to, porazit svého nepřítele. Je potřeba nejít slabé místo a na něho pak nejvíce zaútočit. Vyberte si z několika silných zbraní a udělejte vše proto, aby byl váš bojovník hezky oblečen do svého boje.

Máte možnost upravit jednotlivá kritéria. Snažte se dostat do dalších úrovních a vylepšujte se po každém úspěšném boji. Hra nabízí kreslené grafické zpracování, možnou hru s kamarády, týmové souboje, skvělý gameplay.

Hru si stáhnete zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.