Vypnout reklamy

Hra Bus Simulator City Ride

Jde o autobusovou hru, která na mobilních telefonech ještě nebyla. Staňte se řidičem autobusu a ovládejte až 10 licencovaných autobusů, kde mezi nimi

Bus Simulator je dlouho očekávaná hra, která konečně dorazila na mobilní telefony. Tato hra kromě Androidu dorazila i na iOS a Switch. Pokuste se o to, aby autobus jezdil na čas a vy jste zároveň nabrali co nejvíce pasažéru, snažili se je vysadit na čas na svém místě a prozkoumávejte fiktivní město Havensburg.

Vyberte si, za který z licencovaných busů budete jezdit. Jezděte s vozidly, jako je Scania, Mercedes-Benz, Alexander Dennis, Vicinity Motor Corp, Setra, IVECO BUS, Volvo, BYD, Blue Bird a MAN. Nejenom to, ale budete moci jezdit za různé typy autobusů. To znamená řídíte jak elektrické autobusy, double deckers a také ty, které se ohýbají v polovině busu. Autobusy vypadají opravdu velmi reálně. Mají detailně propracovaný exteriér ve 3D a správně namodelovanou kabinu pro řidiče.

Havensburg je fiktivní město, které se však skládá z několika měst v severní Evropě. Je vytvořeno z několika oblastí. Navštívíte například přístav, staré město a dorazíte i na venkov. V příběhové kampani dochází k postupnému odemykání nových části a cest. Vše záleží na tom, jak se vám daří plnit úrovně. Hlavním cílem je rozšířit své působení v oblasti veřejné dopravy až poté, co máte pod palcem celé město.

Cestující budou s vámi dokonce i mluvit, sdílet své životní příběhy, takže budete mít opravdu plnohodnotný zážitek.

Bus Simulator City Ride
Price: CZK 119.99

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Popis

Jde o autobusovou hru, která na mobilních telefonech ještě nebyla. Staňte se řidičem autobusu a ovládejte až 10 licencovaných autobusů, kde mezi nimi je jak elektrický autobus, tak třeba double decker.