Hra Call of Dragons konečně dorazila: Farlight Games vydává svou real-time strategii RPG pro mobilní zařízení

Call of Dragons: Farlight Games vydává mobilní real-time strategii RPG plnou epických bitev a fantastických tvorů.

Společnost Farlight Games nedávno uvedla na trh svou očekávanou hru Call of Dragons, real-time strategii RPG pro mobilní zařízení. Hra se vyznačuje úchvatnými 3D vizuálními efekty a animacemi a nabízí hráčům možnost bojovat v real-time strategických bitvách s pomocí majestátních monster a fantastických tvorů, z nichž každý disponuje vlastními jedinečnými schopnostmi a atributy.

V Call of Dragons si hráči mohou užít ochočení obrovských titánů zvaných Behemoths a zapojit se do epických bitev na kolosální 3D mapě, která zahrnuje více než 3,88 milionu kilometrů čtverečních území. Hra nabízí širokou škálu jednotek, včetně jednotek pro boj zblízka, jezdectva a létajících jednotek, které hráči mohou využít k přelstění svých nepřátel a poražení temnoty sužující zemi Tamaris.

Call of Dragons potěší fanoušky SLG díky špičkovým strategickým prvkům, které poskytují obrovské množství taktických možností. Terén hraje klíčovou roli v průběhu bitev a nabízí hráčům přírodní překážky, které mohou využít k omezení manévrovacích schopností protivníků nebo jako krytí pro útoky z dálky pomocí jednotek na dálku. Inovativní typ vojáků v podobě létajících jednotek umožňuje přelétávat nad jakoukoli překážkou a zajišťuje, že žádné místo na mapě není v bezpečí.

Call of Dragons byla oficiálně uvedena na trh 28. března a hráči, kteří se předběžně zaregistrovali nebo se přihlásili do technického testu na PC, obdrží exkluzivní odměny po vydání hry. Neváhejte se připojit k dobrodružství v zemi Tamaris a ochraňte ji před temnotou!

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Call of Dragons: Farlight Games vydává mobilní real-time strategii RPG plnou epických bitev a fantastických tvorů.