Vypnout reklamy

Na konci tohoto měsíce se dočkáme nového Call of Duty. Někteří z nás si ho mohli vyzkoušet v beta verzi na PC. Teď se Activision rozhodl, že hru vydá na mobilní telefon.

Ve hře pro více hráčů může být až 100 hráčů na stejné mapě. Prvně je dobré projít základním tréninkem, který hra poskytuje

Call of Duty: Mobile disponuje ikonickými mapami a módy. Stejně jako skvělý Battle Royale mód.

Hráči si budou moci upravit své zbraně například, než se vydají na PvP souboje a odemknou si také spoustu hrdinů, za které mohou hrát. K dispozici je spousta zbraní.

Herní módy

Vyberte si z několika herních módů ve hře pro více hráčů jako je Frontline, Team Deathmatch, Gun Game a Search & Destroy.

Abyste mohli vstoupit do battle royale módu, tak musíte odehrát 30 minut v klasických hrách pro více hráčů.

Vývojáři slibují konzolovou HD grafiku a úpravu ovládání podle svého. Pokud chcete hrát mobilní hru s PC myší a klávesnicí, tak musíte mít emulátor jako je Gameloop.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Call of Duty®: Mobile
Price: Free+

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.