Vypnout reklamy

Hra Call of Duty Warzone: Mobile

CoD Warzone Mobile přichází 21. března s mapou Verdansk, sdíleným postupem a exkluzivními odměnami.

Svět mobilního gamingu se chystá na velký skok vpřed s očekávaným globálním uvedením Call of Duty Warzone: Mobile dne 21. března. Po úspěšném soft launchi ve Švédsku, kde si tvůrci mohli vyzkoušet příjem zpětné vazby a opravu chyb, se nyní chystá na celosvětové publikum. Tato hra přináší nejen známý battle royale mód, ale také mnohem více.

Warzone Mobile už teď láme rekordy s více než 50 miliony předregistrací, což naznačuje obrovský zájem hráčů. Za projektem stojí tým z různých mobilních studií, který je odhodlán implementovat zpětnou vazbu a opravy získané během soft launch fáze, aby bylo vše při spuštění co nejstabilnější.

Co hra nabízí? Hráči se mohou těšit na sdílený postup, který umožní levelování bez ohledu na to, zda hrajete na PC, mobilu nebo konzoli. K aktivaci této funkce bude nutné přihlásit se pomocí Activision ID. Navíc bude při spuštění dostupná oblíbená mapa Verdansk pro 120 hráčů a menší ostrov Rebirth pro 48 hráčů.

Pro ty, kdo se předregistrují před spuštěním, jsou připraveny exkluzivní odměny, včetně skinu operátora Ghost „Condemned“, modrých plánů zbraní M4 „Archfiend“ a X12 „Prince of Hell“, vinylu „Foes Flame“ a emblému „Dark Familiar“. Kromě battle royale se hráči mohou zapojit i do módu Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed a Search & Destroy na mapách jako Shipment, Shoot House a Scrapyard.

Tento unikátní mix nabídek zajišťuje, že Call of Duty Warzone: Mobile není jen další hrou battle royale, ale skutečnou revolucí v mobilním gamingu, která přináší rozmanité herní zážitky na dosah ruky.

Aplikaci stáhnete níže

Call of Duty®: Warzone™ Mobile

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

CoD Warzone Mobile přichází 21. března s mapou Verdansk, sdíleným postupem a exkluzivními odměnami.