Vypnout reklamy

Hra na mobil Castle defense

Vydáno dne: 2.4.2019

Braňte svůj hrad na mobilním telefonu s různými hrdiny, kteří disponují unikátními schopnostmi. Je potřeba se neustále vylepšovat a získávat zkušenostní body.

Zahrajte si parádní Tower Defense hru, kde je potřeba ubránit svůj hrad před nepřáteli. Zneškodněte veškeré protihráče a zaútočte. Staňte se králem a veďte svou armádu k vítězství.

Vybudujte opravdu silné věže, které se nebudou bát cokoliv zničit. Vylepšete také svou armádu, pokud to bude potřeba a najměte silné hrdiny s unikátními schopnostmi. Právě oni budou bojovat ze všech sil.

Hra nabízí obrovské množství možností. Máte tady k dispozici různé bojovníky, kteří se nebojí nepříteli postavit i přesto, že je zde početná převaha. Následně se zde objevují vysoce postavení hrdinové, kteří vydrží mnohem více, než jejich “poslíčci”. Hra nabízí spoustu zajímavých úrovní.

Boje jsou tady opravdu propracované a samotná hratelnost je na vysoké úrovni Android hra nabízí krásné grafické zpracování, za které se určitě nemusí vůbec stydět. Bojujte se svou armádou o svůj hrad a pokuste se o to, aby se přes vás nikdo nedostal.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš