Hra Cat in Donuts: Sweet Shop

Zahrajte si Cat in Donuts: Sweet Shop a řiďte cukrárnu s kočičími pomocníky.

Od tvůrců té neodolatelné hry, která vás postavila před úkol nutit křečky k výrobě tašek ve fabrice, přichází další titul, který vás opět vtáhne do světa zvířecí „pracovní“ síly. Tentokrát se však jedná o zcela neškodnou zábavu plnou roztomilosti. Cat in Donuts: Sweet Shop je čarovná hra žánru tycoon, kde řídíte cukrárnu plnou mazlivých kočičích společníků.

Jak název napovídá, kočky nebudou skutečně uvnitř koblih – spíše budou pracovat za pultem nebo se budou snažit jako první uloupit čerstvě upečené sladkosti dne. Hra Cat in Donuts: Sweet Shop nabízí širokou paletu baculatých koček, které můžete najmout, aby vám pomohly (nebo spíše „pomohly tlapkou“), stejně jako rozmanité zákazníky, kteří vám mohou přinést hromadu peněz, pokud je obsloužíte dostatečně dobře.

Budete muset být rychlí, přesní a mít vynikající schopnosti řízení času – dokonce můžete koblihy nakládat vysoko do vzduchu, aby byly splněny sladké touhy. Speciální zákazníci občas mají speciální požadavky, jako například tlustá kočka v obleku, která z nějakého důvodu vypadá, že je v plamenech.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
3.5

Popis

Zahrajte si Cat in Donuts: Sweet Shop a řiďte cukrárnu s kočičími pomocníky.