Vypnout reklamy

Jedná se o strategickou hru, ve které si vyberete svého hrdinu. Nezapomínejte na to, že každý z hrdinů má své unikátní vlastnosti. Bojujte proti těžkým soupeřům v arénách.

Aplikujte unikátní schopnosti na své protivníky. Ocitáte se v aréně, kde jsou nepřátele opravdu nabuzeni. Musíte už dopředu myslet, jakou strategií zvolíte, jestli agresivní nebo se budete spíš více bránit.

Přemýšlejte, která strategie vám zajísti výhru. Vytvořte si svůj tým a doplňujte se navzájem s jednotlivými hrdiny. Abyste vytvořili silnějšího hrdinu, tak musíte spojit 3 identické charaktery. Získávejte artefakty a věci do outfitu svých hrdinů.

Hra nabízí přes 50 unikátních hrdinů, excelentní grafiku se speciálními efekty. Hlavně je tady boj proti reálným hráčům po internetu.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Chess Rush
Price: Free+

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.