Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Hra na mobil Climbing sand dune

Vydejte se v této android hře skrz písečné duny a závoďte se svými protihráči. Připravte se na opravdu extrémní závody v těžkých podmínkách. Jedná se o dynamickou android hru. Aplikujte veškeré své schopnosti k tomu, abyste z motoru offroad dostali maximum. Překonejte nejrůznější hory z písku a dejte si
Climbing sand dune závodní hra android

Vydejte se v této android hře skrz písečné duny a závoďte se svými protihráči. Připravte se na opravdu extrémní závody v těžkých podmínkách. Jedná se o dynamickou android hru. Aplikujte veškeré své schopnosti k tomu, abyste z motoru offroad dostali maximum.

Překonejte nejrůznější hory z písku a dejte si pozor, abyste se nepřevrátili na záda. Budete soupeřit s počítačem nebo i s hráči z celého světa. Nakupte si automobily a udělejte vše proto, abyste byli dostatečně rychlí.

Hra nabízí hezké grafické zpracování a několik herních módu. Jelikož se vše odehrává na sahaře, tak jsou tady silné automobily, které dokáži překonávat násypy písku. Zároveň se můžete během hry vylepšovat a získávat bonusy.

Climbing Sand Dune OFFROAD
Climbing Sand Dune OFFROAD