Hra na mobil Cloud farm

Vybudujte si svou malou farmu  v android hře Cloud Farm na neuvěřitelném létajícím ostrově. Pokuste se, aby vám vyrostly důležité rostlinky a zvířátka. Nezapomínejte studovat magií a cestování. Spousta nových ostrovů a věcí Podívejte se za roh tohoto krásného království v létajících mracích. Tato farma je tak trochu pohádková. Objevujte nové ostrovy, kde budete budovat […]

Cloud farm

Vybudujte si svou malou farmu  v android hře Cloud Farm na neuvěřitelném létajícím ostrově. Pokuste se, aby vám vyrostly důležité rostlinky a zvířátka. Nezapomínejte studovat magií a cestování.

Spousta nových ostrovů a věcí

Podívejte se za roh tohoto krásného království v létajících mracích. Tato farma je tak trochu pohádková. Objevujte nové ostrovy, kde budete budovat své farmy. Nicméně potkáte i spoustu různých kamarádů, kteří vám pomohou pracovat na polích a starat se o zvířátka.

Farma na facebooku a farma na mobilu

Pokud jste třeba hráli na facebooku farmu nebo kdekoliv jinde a bavilo vás se starat o svou úrodu, tak tady to nebude nic jiného. Posbírejte magické objekty a pokuste se užít a nasát atmosféru tohoto magického světa. Hra nabízí spoustu roztomilých hrdinů a několik rostlin či zvířat.

Vybudujte si nejrůznější budovy. K dispozici je spousta konstrukcí. K dispozici jsou velice zajímavé úkoly.

Video ze hry

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
  • 98%
    Grafika - 98%
  • 93%
    Zábava - 93%
  • 98%
    Hratelnost - 98%
96%