Hra na mobil Code of war: Shooter online

V této hře vtrhnete do dynamických soubojů v různých částech světa. S použitím moderních zbraní musíte zneškodnit několik protivníků, kteří se kolem vás objeví. Multiplayer Hra je online, takže si zahrajete i s ostatními hráči po celém světě, což není vůbec špatné. Je potřeba demonstrovat vaší taktiku a to v plné síle. Nesmíte vynechat ani […]

Code of war: Shooter online

V této hře vtrhnete do dynamických soubojů v různých částech světa. S použitím moderních zbraní musíte zneškodnit několik protivníků, kteří se kolem vás objeví.

Multiplayer

Hra je online, takže si zahrajete i s ostatními hráči po celém světě, což není vůbec špatné. Je potřeba demonstrovat vaší taktiku a to v plné síle. Nesmíte vynechat ani jeden krok. Strategie je v této hře velice důležitá. Pozvedněte taktéž osobní ohodnocení a dokončete jednotlivé úkoly.

Android hra Code of war: Shooter online

Android hra Code of war: Shooter online

Je potřeba se neustále vyvíjet

Váš bojovník se neustále vyvíjí. Nakupte si zbraně, granáty a jiné zbraně. Nezapomínejte na vylepšení svého vzhledu. Komunikovat s ostatními hráči budete za pomocí chatu. Určitě využijte veškerou situaci k tomu, abyste protihráče zneškodnili.

Android hra Code of war: Shooter online

Android hra Code of war: Shooter online

K dispozici je hned několik vylepšení, možnost získat vysoké skóre a ocenění.

Hra je velice podobná hře Counter Strike. Mapové uspořádání je naprosto totožné. Opět je k tomu pro více hráčů, takže na co čekáte?

Oficiální trailer ke hře Code of War

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
  • 98%
    Grafika - 98%
  • 92%
    Zábava - 92%
  • 96%
    Ovládání - 96%
95%