Hra Construction Simulator 4

Prozkoumejte nový Construction Simulator 4, kde stavíte v kanadských krajinách.

Připravte se na stavbu v malebných kanadských krajinách s novinkou v sérii stavebních simulátorů, Construction Simulator 4. Tato hra, která je již nyní dostupná pro předregistraci na Google Play, slibuje uvedení na trh 28. května 2024.

Žádný dřívější díl série se nemůže pochlubit tak rozsáhlou a zbrusu novou mapou. Tři rozdílné regiony přinášejí výzvy, které prověří vaše stavitelské dovednosti. Budete mít možnost prozkoumávat a rozvíjet tyto nádherné kanadské lokality a rozšiřovat tak své stavební podnikání. Každá z těchto velkých zón nabízí unikátní kampaň s specifickými překážkami.

Construction Simulator 4 je bohatší díky partnerství s renomovanými značkami jako Caterpillar, Liebherr, Mack Trucks a Kenworth, které pro hru věrně replikovaly své stavební stroje. Nová partnerství s firmami jako CIFA, DAF a Scania rozšiřují vaše možnosti, umožňujíce vám přijímat ještě náročnější mise. Hra nabízí přes 100 stavebních prací v rozsáhlé kampani. Každé místo na mapě má unikátní příběh, který udržuje hru zajímavou a výzvou bohatou.

Budete svědky celého stavebního procesu, od pokládání základů, přes lití betonu, až po výstavbu budov. Construction Simulator 4 zahrnuje kooperativní multiplayer pro dva hráče, takže se můžete spojit s přítelem a společně se pustit do velkolepých stavebních projektů.

Spolupráce a koordinace úsilí vám umožní rychleji rozšířit vaše stavební podnikání. Rozdělením práce a společnou tvorbou můžete překonat výzvy a vytvořit něco opravdu pozoruhodného.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Prozkoumejte nový Construction Simulator 4, kde stavíte v kanadských krajinách.