Vypnout reklamy

V této hře se ocitnete v několika úrovních, kde po vás půjdou nepřátele. Jedná se o hru pro více hráčů, kde se musíte o vše postarat.

22.3.2019

Hra na mobil Counter attack terrorist city

Bojujte proti několika nebezpečným teroristům, kteří se před vámi schovávají. Střílejte je co nejpřesněji půjde, protože je velmi důležité, abyste vyhrávali. Braňte se v tomto nebezpečném světě.

Připravte se na náročné souboje, které tady jsou. Ukažte své taktické dovednosti a reflexy. Snažte se o to, abyste měli dostatek zbraní se kterými se utkáte. Získávejte ohodnocení za to, že dokončíte jednotlivé mise.

Hra nabízí celkem 6 skvělých úrovní, 15 typů nepřátel a širokou paletu zbraní, takže je z čeho vybírat. Abyste se ve hře nenudili, tak je v nabídce hned několik různých herních módů. Vydejte se na souboj a ukažte všem, co ve vás je.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.