Vypnout reklamy

Hra Cover Fire

Vaší povinností je, abyste vedli souboje a stali jste se nejlepším vojákem a odstřelovačem. Hra je naprosto zdarma a dá se hrát i v offline režimu, kdy nemusíte být připojení k internetu.

Ve hře je právě nový mód: Sniper FPS Ops, kdy obdržíte volání o pomoc, kde musíte zneškodnit veškeré nepřátele dřív, než vyprší čas. Závodíte tak s časem. Můžete během hry vyzkoušet i zdarma zombie mód, kdy nesmíte žádného ze zombíku nechat na živu.

Vtrhněte na bojiště a prostřílejte si svou cestu. Užijte si i příběhový mód, kde se budete moci připojit k odporu a vést svou armádu tak, abyste zneškodnili protivníka. Popadněte vaší zbraň a vypalte nepřátelskou armádu granáty, masivními zbraněmi a vyvolejte tak trošku válku.

Hra je stvořena v HD grafickém zpracování a má destruktivní prostředí. Staňte se tak reálným veteránem v online turnajích, které tady také jsou a ukažte, kdo je tady nejlepší.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Zahrajte si hru, ve které se postavíte na stranu odboje, který nesouhlasí s tím, co se v zemi děje. Popadněte zbraň a vystřílejte nepřátele.