Vypnout reklamy

Hra Craft Parkour: 3D Blocky Race

Pokud patříte mezi fanoušky takových her, jako je třeba Minecraft, tak vás bude tato hra zaručeně bavit. Jde o hru, kde si užijete snad nekonečné dobrodružství, kdy budete skákat po platformách.

Jde o mobilní hru v pixelovém světě se skvělým prostředím, ve kterém si užijete spoustu nebezpečí a tedy adrenalinu. Prozkoumávejte nejrůznější části této hry a staňte se tím nejlepším. Přeskakujte přes překážky a pokuste se přežít.

Ve hře musíte vyhrát veškeré úrovně, které jsou nyní zde k dispozici a otestujte tak své parkour schopnosti a reflexy, které jsou potřeba pro tento epický běh a skoky. Snažte se také vyhoupnout co nejvýše to bude možné v žebříčku hráčů a překonávejte světové rekordy. Sbírejte zlaté mince, získávejte skryté poklady.

Hra vyšla teprve nedávno a vývojáři nesdílejí vaše údaje se třetí stranou a také nic neshromažďují. Zároveň jsou data šifrovaná, což je skvělé, protože tímto se hra stává velmi bezpečnou.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Zajímavá hra, ve které si zahrajete parkour v kostičkovaném světě ve stylu Minecraftu. Pokud jste fanoušky hry Minecraft i parkouru, tak není nač čekat.