Vypnout reklamy

Hra Craft World

Zábavná hra, ve které si budete stavět svůj domov, hrad a celkově budete přestavovat své území, na kterém se nacházíte. Samozřejmě budete prozkoumávat

Vytvořte si svůj domov v rámci této hry. Velmi se podobá hře Minecraft, avšak některé věci zde nejsou. Nejde o Minecraft, ale dalo by se říct, že jde o celkem zajímavou napodobeninu. Hra je vytvořená ve 3D grafickým zpracování a velmi jednoduše se ovládá.

Ve hře budete muset prozkoumávat svět a začít si žít svůj sen a prožívat také svou představivost. Každý den je nová výzvy. Postavte jednoduchý dům nebo třeba rovnou hrad. Vše je ve vašich rukách a je jen na vás, jak dané bloky postavíte.  Určitě si užijete jednoduchost, a právě hezké grafické zpracování. Intuitivní uživatelské rozhraní přiláká mnohem více lidí do dané hry.

Ono může být problém spíše to, že hra není online, tedy hrajete off-line sami. Prozkoumávejte však spoustu jiných území, kterých je opravdu hodně. Vše je jenom na vašem rozhodnutí, jak se k tomuto všemu postavíte. Na zemi se můžete dívat z různých pohledů, stačí si je přepínat mezi sebou. Pojďte tedy do toho a postavte si ten největší dům snů. Hru si stáhlo již přes 50 miliónů hráčů, takže nejde o nějakou neověřenou hru, ale opravdu má již spoustu za sebou. Hra vyšla v roce 2021.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Zábavná hra, ve které si budete stavět svůj domov, hrad a celkově budete přestavovat své území, na kterém se nacházíte. Samozřejmě budete prozkoumávat celý svět, abyste se nenudili.