Vypnout reklamy

Hra na mobil Crazy for speed 2

Vydáno dne: 22.7.2018

Projíždíte tratěmi se svým silným vozidlem. Jak už to u takových her bývá, tak je také důležité, abyste se vyhnuli překážkám a dalším automobilům, které vás mohou srazit a porazit. Na tratích jsou celkem ostré zatáčky, kde budete taktéž vykonávat dechberoucí triky a projíždět do cíle jako první. Nechte všechny své konkurenty za vámi, protože to […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Projíždíte tratěmi se svým silným vozidlem. Jak už to u takových her bývá, tak je také důležité, abyste se vyhnuli překážkám a dalším automobilům, které vás mohou srazit a porazit.

Na tratích jsou celkem ostré zatáčky, kde budete taktéž vykonávat dechberoucí triky a projíždět do cíle jako první. Nechte všechny své konkurenty za vámi, protože to je potřeba.

Nezapomínejte na nákup nových automobilů a následně si je taktéž vylepšete, jak jen budete chtít. Navštívíte takové města jako je Tokyo, London, Monako a další města světa.

Hra nezabírá tolik místa a nabízí hezké grafické zpracování i zvuky. K dispozici je přes 20 rychlých automobilů, realistická fyzika a zajímavé závodní tratě.

Crazy for Speed 2
Price: Free+
Buroň Tomáš

Zavítejte i na další novinky níže