Vypnout reklamy

Hra Crazy Hospital

Zábavná hra z nemocničního prostředí, kde se staráte o své pacienty, relaxujete s doktory, upravujete vzhled nemocnice a léčíte těžké nemoci.

Staňte se šéfem nemocnice, která potřebuje změnu. Spravujte nemocnici a centrum lékařské pomoci, abyste zlepšili léčbu pacientů a zmírnili jejich utrpění. Každá nemocnice není stejná a některé mají své problémy. Některé nemocnice dokonce neumí léčit některé nemoci a budete poslaní do jiné nemocnice k vyšetření.

V dnešní době jsou nemocnice velmi důležité. Řeší spoustu nemocí, které se dají vyřešit, ale jsou i nemoci, kde není moc možností a bohužel se stává to nejhorší. Jako správce nemocnice v této hře budete moci určovat směr změn. Připravte si nástroje, léky a diagnózy pacientů, kdy následně nasadíte léčbu.

Hra si přichystala přes stovku různých úrovní, které nejsou repetitivní a přináší spoustu různé zábavy. Vylepšujte také své věci, upravte vzhled nemocnice s různými styly, aby se zde pracovníci a pacienti cítili dobře. Vyhledávejte nové metody léčení a nakupujte přístroje, které umožní vyšetřit složité případy. Kromě toho to není jenom o práci, ale i zábavě. Umožněte doktorům si odpočinout, zrelaxovat, zahrát si i nějaké mini hry, protože odpočinutý doktor je dobrý doktor.

Hra je bohatá na různé funkce a možnosti, které můžete využívat. Jde o zábavnou simulaci.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Zábavná hra z nemocničního prostředí, kde se staráte o své pacienty, relaxujete s doktory, upravujete vzhled nemocnice a léčíte těžké nemoci.